Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Behemoth czwartym potworem w kooperacyjnej strzelance Evolve

Plus: season pass i wersje specjalne.

Społeczność graczy zadecydowała w głosowaniu, że Behemoth będzie czwartym potworem, w jakiego wcielimy się w kooperacyjnej strzelance Evolve.

Behemoth

Nowy „bohater” zadebiutuje wiosną tego roku. Jak sugeruje sama nazwa, mamy do czynienia ze sporych rozmiarów monstrum. Jedną z umiejętności będzie możliwość transformacji w toczący się głaz.

Wydawca gry - 2K Games - ogłosił również przepustkę sezonową o nazwie Evolve Hunting Season Pass. Zakup zagwarantuje dostęp do trzech skórek postaci już w dniu premiery, w później - wiosną - do czterech nowych łowców. Postacie sprzedawane będą także osobno.

Wszystkie zamówienia przedpremierowe nagradzane są bonusem w postaci Behemotha. Potwór będzie też sprzedawany osobno.

Zwolenników komputerów PC zainteresować może wydanie Monster Race Edition, zawierające grę, przepustkę sezonową, piątego, nieogłoszonego jeszcze potwora, dwóch dodatkowych łowców i cztery skórki.

O bonusach przeznaczonych dla konsol Xbox One informowaliśmy w poniedziałek.

Evolve ukaże się 10 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podstawą rozgrywki są starcia grupy czterech łowców z jednym potworem, stale ewoluującym i zdobywającym nowe umiejętności w trakcie meczu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze