Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield V zaoferuje dwa rodzaje waluty

Na zakup protezy.

W Battlefield V możliwe będzie zdobycie dwóch rodzajów wirtualnej waluty - ujawnili przedstawiciele EA oraz DICE w rozmowie z dziennikarzami serwisu Polygon.

Konkretne informacje nie są jeszcze znane, ale można przypuszczać, że chodzi o złoto czy kredyty zdobywane w trakcie rozgrywki i postępów, a także o dodatkową walutę, którą kupimy za prawdziwe pieniądze.

Deweloperzy podkreślają, że zakupić można będzie wyłącznie przedmioty kosmetyczne. Twórcy położą duży nacisk na rozbudowane możliwości zmiany wyglądu żołnierzy.

W wielu wywiadach twórcy zaznaczyli też, w odpowiedzi na zarzuty części graczy, że seria Battlefield „nie jest podręcznikiem historii”, a „zabawa jest ważniejsza niż realizm”.

Fani autentycznych mundurów mogą być lekko rozczarowani

Battlefield V ukaże się 19 października. DICE wprowadza w tegorocznej odsłonie wiele istotnych zmian - najwięcej od lat. Inne animacje, model strzelania czy budowanie obiektów na polu bitwy to tylko część nowości.

Gra nie zaoferuje przepustki Premium, a nowe mapy będą wprowadzane bezpłatnie.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze