Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry na PS5 i Xbox Series X was oszołomią - przekonuje EA

Firma przygotowuje się do nowej generacji.

Na niedawnym spotkaniu z inwestorami szefostwo EA poruszyło temat następnej generacji. Podkreślono, że firma przygotowuje się do nadejścia PS5 i Xbox Series X, które powinny zaskoczyć graczy.

- Moc nowych konsol będzie znacznie większa niż obecnych. Rzeczy, które w najbliższych latach zrobimy z grami, was oszołomią - przekonuje Blake Jorgensen, dyrektor finansowy amerykańskiego koncernu.

Nowy Battlefield najpewniej pojawi się już na PS5 i Xbox Series X

- Najfajniejszą częścią tego biznesu jest, że będziemy świadkami innowacji dokonywanych nie tylko przez nas, ale i całą branżę. To właśnie dlatego na przestrzeni ostatnich 20 lat w każdej generacji obserwujemy wzrost sprzedaży produkcji - dodaje.

Szef Electronic Arts - Andrew Wilson - zapewnił, że na nowe platformy trafią „najważniejsze tytuły” firmy. Szczegółów brak, ale warto zaznaczyć, że kolejna odsłona cyklu Battlefield ukaże się pomiędzy 1 kwietnia 2021 r. a 31 marca 2022 r, a więc już po premierze PS5 i Xbox One X.

Konsole Sony i Microsoftu następnej generacji zadebiutują pod koniec 2020 roku, w okresie świątecznym. Wśród zastosowanych przez producentów innowacji jest użycie dysku SSD, który skróci czas ładowania gier.

Źródło: GamingBolt

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły