Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Audi R8 w stylu Final Fantasy 15 kosztuje niemal dwa miliony złotych

Są chętni?

Firma Audi już od jakiegoś czasu wspiera twórców Final Fantasy 15. Auta tego producenta pojawiły się na przykład w filmie „Final Fantasy 15: Kingsglaive”. Teraz pora jednak na gratkę dla fanów gry - możliwość zakupu nietypowego egzemplarza sportowego R8.

Zainteresowane osoby z Polski będą musiały udać się do Japonii po szansę na kupno pojazdu, wycenionego na niebagatelne 50000015 jenów, czyli niemal dwa miliony złotych.

Trochę szpachli i Polonez wygląda tak

Auto o oficjalnej nazwie „Audi R8 Star of Lucis” to właśnie to, co widzieliśmy w filmie-prologu dla Final Fantasy 15.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że standardowe Audio R8 kupimy już za mniej niż milion złotych, to oferta dla fanów gry wydaje się być raczej mało atrakcyjna: kolejny milion za specjalne przetłoczenia i malowanie na karoserii i imponujące felgi. Ale czego nie robi się dla ulubionej serii.

Inne osiągi samochodu są równie ciekawe, ale standardowe: 5,2-litrowy silnik V10, 7-biegowa skrzynia biegów i maksymalna prędkość na poziomie 330 km/h.

Auto powstało w jednym egzemplarzu, więc japoński dystrybutor przeprowadzi specjalne losowanie wśród zainteresowanych, by określić, kto będzie mógł kupić samochód. Zapisy startują 21 listopada.

Audi R8 Star of Lucis nie zawiera kopii gry Final Fantasy 15.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły