Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kto będzie Kratosem w serialu God of War? Fani podają trzy propozycje roli

Dwóch wrestlerów i... ktoś bardzo bliski Kratosowi.

Wiadomo już, że Amazon pracuje nad aktorskim serialem God of War, ale główna rola wciąż owiana jest tajemnicą. Internauci mają już swoje typy, w których najczęściej padają trzy nazwiska. Na Twitterze wywiązała się ciekawa dyskusja.

Najwięcej osób zdaje się stawiać na niejakiego Paula Michaela Levesque'a, znanego bardziej pod pseudonimem Triple H. To profesjonalny amerykański wrestler, któremu z pewnością blisko do aparycji Kratosa - przynajmniej pod względem budowy ciała. Niektórzy twierdzą jednak, że na twarzy też widać podobieństwo. Trzeba przyznać, że nietypowa mieszanka wściekłości i zgorzkniałości wywołuje skojarzenia z bogiem wojny.

Drugi typ internautów to Braun Strowman, a więc kolejny amerykański wrestler, ale i były strongman. Za tym nazwiskiem z pewnością przemawia zamiłowanie do God of War - przynajmniej tak sugerują halloweenowe przebrania Strowmana, które ukazywały go w roli Kratosa.

Niektórzy wydają się wręcz oburzeni, że wśród propozycji niezbyt często pada Christopher Judge, a więc aktor, który wcielił się w Kratosa w reboocie z 2018 roku i w Ragnaroku. Kratos zawdzięcza amerykaninowi nie tylko głęboki głos, ale też ruch i mimikę - z wyjątkiem walki, bo za choreografię ciosów odpowiadali już profesjonalni kaskaderzy. Wszystko dzięki technologii przechytywania ruchu.

Czemu wszyscy mówią, że Triple H i Braun Strowman to dwie perfekcyjne propozycje do roli Kratosa w aktorskim serialu, kiedy to Christopher Judge jest dosłownie bogiem wojny?!” - dziwi się jeden z internautów. Co ciekawe, wpis skomentował sam Judge, proponując, żeby wszyscy aktorzy zagrali rolę wspólnie.

W odpowiedzi do oburzonego internauty padają różne kontrargumenty: wiek aktora (58 lat), różnice w wyglądzie czy... konieczność zmiany koloru skóry. Inni przypominają, że Kratos jest Grekiem, a biały odcień skóry wynika z klątwy, która została na niego rzucona na początku jego growej historii.

Jeśli chodzi o sam serial Amazonu, nie wiemu zbyt wiele. Adaptację przygotują Mark Fergus i Hawk Ostby (twórcy „The Expanse”) oraz Rafe Judkins (producent „Kół czasu”).

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze