Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Smaczne lub… zjadliwe jedzenie

Szykujemy jedzenie dla głodnego Arifa.

Smaczne lub… zjadliwe jedzenie to jedno ze zleceń pobocznych w Atlas Fallen. Jednocześnie jest to cel opcjonalny jednej z misji wątku fabularnego, a więc warto je wykonać dopóki mamy taką możliwość przez krótki czas. Misja jest łatwa i polega na przygotowaniu pożywnego jedzenia dla uwięzionego Arifa.

Misję możemy rozpocząć, gdy w trakcie misji głównej Od wiary do zaufania pojawi się cel opcjonalny – skontaktowanie się z uwięzionym Arifem. Skieruj się przez most do więzienia Bastengaru (1), które znajduje się na najwyższym poziomie jaskiń. Rozmawiając z Arifem dowiesz się, że przyjaciel potrzebuje jedzenia.

Teraz wróć do głównej części siedziby i udaj się do Kuchcika (2). Ten będzie potrzebować składników do przygotowania pożywienia. Skieruj się w dół twierdzy i odnajdź handlarza. Kup od niego dowolny rodzaj jedzenia spośród dostępnych (3).

Wróć do Kuchcika i przekaż mu składniki. Po chwili, przy stole obok pojawi się podświetlona potrawa. Zabierz ją i zanieś do Arifa. Ten podziękuje za pomoc, a my zakończymy zlecenie i cel opcjonalny jednocześnie.

Następnie: Atlas Fallen - Sprawa złodzieja

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Polegli rycerze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze