Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - skok, sprint, poruszanie się

W jaki sposób przemieszczać się po pustyni.

Gra Atlas Fallen oferuje oryginalny sposób przemieszczania się po piasku. Dzięki niemu, będziemy mogli pobawić się w surfera, a korzystając ze Skoku Powietrznego będziemy w stanie pokonywać naprawdę spore odległości bez dotykania ziemi.


na tej stronie:


Sprint i surfowanie po piasku

Większość podróży odbędziemy na piechotę, ale twórcy gry zapewnili nam parę sposób, aby nieco tę podróż przyspieszyć. Dzięki opcji surfowania (1), możemy przemieszczać się dużo szybciej, gdy znajdujemy się poza miastem. Wystarczy wcisnąć analog lub inny przycisk odpowiadający za sprint i wówczas nasz bohater z gracją i sporą prędkością zacznie przemieszczać się po piasku.

Surfując możemy automatycznie zbierać rośliny, które mogą jeszcze bardziej przyspieszyć naszą jazdę. Surfować możemy nie tylko w dół, ale i pod górę. Jeżeli znajdujemy się na powierzchni wybrukowanej, wówczas wciskając analog rozpoczniemy klasyczny sprint.


Skok Powietrzny

Drugą istotną mechaniką w grze jest Skok Powietrzny. Dzięki niemu możemy przeskakiwać nad sporymi przepaściami, dostawać się do najwyższych punktów i odkrywać sekretne miejsca. Wraz z rozwojem gry Skok Powietrzny będzie ulepszany. Skok działa dwuetapowo.

Najpierw musimy wykonać podskok w górę. Możemy to zrobić dwukrotnie. Potem wychyl analog w pożądaną stronę i wciśnij prawy bumper, aby wykonać pojedynczy, długi przeskok w powietrzu. Na najwyższym poziomie Rękawicy możesz zrobić maksymalnie trzy przeskoki po oderwaniu się od ziemi. O ilości wykonanych przeskoków informuje niewielka ikonka w lewym dolnym rogu ekranu (2).

Następnie: Atlas Fallen - kowadło: szybka podróż, zapis gry

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze