Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - potwory, demony

Z jakimi przeciwnikami zmierzymy się na pustyni.

W Atlas Fallen przyjdzie nam walczyć z mnóstwem demonów i potworów. Ich różnorodność może oszałamiać, ale dzięki poniższym wskazówkom dowiecie się o nich nieco więcej i przeciwnicy nie będą dla już tak straszni.

W grze spotkamy łącznie sześć rodzajów demonów, które są podzielone na dwie kategorie: zwykłe i elitarne. Z elitarnymi mierzymy się w ważnych dla fabuły miejscach. Często pełnią role bossów. Na sam początek jednak ścieramy się z mniejszymi potworami. Te silniejsze, mają więcej niż jeden wskaźnik zdrowia (1). Każdy wskaźnik odpowiada za daną część ciała. Części krytyczne są zaznaczone na czerwono. Te części musimy zniszczyć, aby unicestwić demona. Mniejsze demony mają tylko niewielki pasek zdrowia umieszczony nad sobą (2).

Warto zwrócić uwagę, że w pobliżu paska zdrowia znajduje się ikonka z cyferką. Liczba symbolizuje poziom przeciwnika. Im wyższy, tym wytrzymalszy i trudniejszy do zniszczenia.

Pełną listę demonów możemy znaleźć w zakładce Podróż (3) w menu postaci. Tam odnajdziemy ciekawostki, informacje o sposobie walki demonów lub zobaczymy potencjalne nagrody za ich pokonanie.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Pył esencji: jak zdobyć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze