Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Miasto Słońca (4)

Niszczymy Zegar Słoneczny.

Poniżej opisujemy ostatnią część misji fabularnej Miasto Słońca w trzecim obszarze gry Atlas Fallen. Najpierw musimy zdobyć ostatnie ulepszenie Rękawicy, aby móc zniszczyć łańcuchy podtrzymujące symbol władzy Thelosa - Zegar Słoneczny. Jednym z etapów tego zadania jest misja Moc sięgająca Thelosa.Więzienie Nyaala

Po odzyskaniu kontroli nad postacią, podnieś ostatnią część Rękawicy leżącą przy ciele Valery. Część umożliwia niszczenie święcących się obiektów. Możesz przetestować nową umiejętność na drzwiach (1). Ich zniszczenie otworzy ci drogę powrotną do Dzikich Ostępów. W komnacie skorzystaj ze Zapomnianej Ścieżki, aby wejść wyżej.

Moc sięgająca Thelosa

Skręć w prawo i zniszcz kolejne wrota u góry schodów. Po drugiej stronie znajdziesz się przy łańcuchu Zegara Słonecznego i spotkasz Sakiewkę. W tym momencie rozpoczyna się misja Moc sięgająca Thelosa, która została opisana na osobnej stronie.

Zegar Słoneczny

Po wzmocnieniu Rękawicy, zanim zabierzesz się za niszczenie Zegara, możesz porozmawiać z Khendrą w obozie wojskowym pod Lithestą oraz Tropicielką, która nadal znajduje się w wiosce górniczej. Tropicielka ma dla nas zadanie dodatkowe. Jeżeli nie wykonasz jej misji teraz, potem nie będziesz miał możliwości powrotu do tego zadania.

Aby kontynuować wątek główny, zniszcz pięć łańcuchów (2) podtrzymujących zegar. Ich lokalizacje są zaznaczone na mapie. Niektóre z nich zostały zabezpieczone przez twoich sojuszników. Przy innych znajdziesz demony. Nie musisz z nimi walczyć. Wystarczy, że zmiażdżysz dany łańcuch i możesz udać się do kolejnego.

Po zniszczeniu piątego łańcucha pojawi się krótki przerywnik i rozmowa z Sierżantem. Następnie udaj się w górę, w stronę Zegara i wejdź na spory plac.

Przywoływacz

Ostatnią przeszkodą na twojej drodze w tej misji będzie Przywoływacz. Ten ogromny demon charakteryzuje się tym, że gdy ma w pobliżu inne demony, to wokół niego pojawia się czerwona tarcza ochronna (3).

Skup się na tym, aby niszczyć mniejsze demony i ładować pasek impetu. Gdy przez moment tarcza Przywoływacza zniknie, podbiegnij do niego i wykorzystaj Rozbicie, aby zadać jak największe obrażenia. Nie marnuj impetu na mniejsze stwory. Będziesz musiał ten manewr powtórzyć kilka razy.

Zwracaj również uwagę, że niektóre obszary placu są podświetlane na niebiesko (4). Obszary te zadają obrażenia i odbierają impet, więc szukaj bezpiecznych miejsc wykorzystując Skok Powietrzny.

Po walce przejdź przez pozostałość Zegara Słonecznego na drugą stronę przepaści. Przed jaskinią możesz porozmawiać z myśliwym, który wręczy ci wytrzymały pancerz. Przejście przez góry zakończy ostatnią misję w Dzikich Ostępach.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze