Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Starożytny pancerz

Pomagamy kowalowi przekuć legendarny pancerz.

Starożytny pancerz to bardzo wartościowe zlecenie w Atlas Fallen. Dzięki niemu uzyskamy dostęp do potężnego wyposażenia, które przyda się na końcowym etapie rozgrywki.

Zlecenie możemy rozpocząć rozmową z kowalem (1). Jego stanowisko znajduje się w środku obozowiska na zachodnim krańcu Czarnego Pustkowia. Postać poinformuje nas o istnieniu bagiennego pancerza, ale najpierw musimy zebrać jego trzy elementy, aby mógł go przekuć w kompletny strój.

Pierwszy element znajdziesz w zakopanej skrzyni (2), mniej więcej w centralnej części bagien. Do jej wydobycia musisz wykorzystać umiejętność Uniesienia.

Drugi fragment znajdziesz w skrzyni, do której doprowadzi cię Zapomniana Ścieżka. Jej początek znajduje się w centrum bagien. Wspomniany sarkofag pojawi się na ostatniej platformie.

Ostatni element jest najtrudniejszy do zdobycia. Musisz wcześniej pokonać pobliskiego Pancernika (3). Najpierw zniszcz jego czujki, położone wokół niego, a potem zajmij się samym demonem, gdy już będzie wrażliwy na ciosy. Stosuj dużo uników. Po pokonaniu demona pojawi się możliwość otworzenia ostatniej skrzyni (4). Teraz wróć do kowala w obozie i odbierz gotowy pancerz.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Obrona posterunku

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze