Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Nowy dom

Chronimy mieszkańców przed latającym Biczogonem.

Jednym z zadań pobocznych w grze Atlas Fallen jest misja Nowy dom. Na zlecenie Brylki udamy się na wschód Dzikich Ostępów, aby pomóc Roztropowi i jego mieszkańcom w przetrwaniu na niebezpiecznej pustyni.

Po zlecenie udaj się na sam koniec Dolnego Miasta (1) w Litheście. Tam czeka na nas zaniepokojona Brylka. Od niej dowiemy się, że Roztrop i jego towarzysze udali się w kierunku jaskiń na wschodzie i słuch po nich zaginął. Aby ułatwić sobie wykonanie tej misji, ustaw Piaskowy Bicz jako broń główną lub dodatkową.

Udaj się na wschód Dzikich Ostępów i znajdź jaskinię, w której spotkasz Roztropa. Wspomagaj się mapą i kompasem. Rozmowę ze znajomym przerwie nadlatujący Biczogon, którego musisz pokonać. Wykorzystuj Piaskowy Bicz mający największy zasięg uderzeń. Ładuj pasek impetu, ale nie zużywaj go na Rozbicie, bo i tak nie trafisz stwora. Uderzaj konsekwentnie wzmocnionym biczem, aż pokonasz demony.

Po zabezpieczeniu okolicy, wróć do jaskini i porozmawiaj z Roztropem. Dowiesz się o jego dalszych planach oraz o losach jego brata. Jednocześnie ukończysz misję.

Następnie: Atlas Fallen - Odwzajemniona miłość

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Myśliwy czy ofiara?

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze