Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Miasto Słońca (3)

Wrzucamy szkodliwą substancję do pieca hutniczego.

Na tej stronie opisujemy kolejną, trzecią, część misji fabularnej Miasto Słońca w grze Atlas Fallen. Po otwarciu drogi do kopalni, musimy poszukać szkodliwej substancji, która zakłóci pracę pieca hutniczego. Następnie udamy się wraz z Arifem na spotkania z Królową.

Mając otwartą drogę do kopalń, po rozmowie z Tropicielką udaj się w dół, wzdłuż torów. Zeskocz na najniższy poziom i odkopuj ukryte przedmioty do momentu, gdy znajdziesz poszukiwaną substancję (1).

Teraz pora wydostać się na powierzchnię. Aby wrócić na górę, wykorzystaj pobliską Zapomnianą Ścieżkę i wskakuj po schodkach. Kolejnym naszym celem jest rozmowa z Arifem w Litheście, więc musisz udać się w długą podróż do miasta lub skorzystać z odkrytych kowadeł.

Przyjaciela spotkasz w tym samym miejscu, co poprzednio – w Górnym Mieście. Po rozmowie nadeszła pora na sabotaż pieca. Zanim udasz się do wieży, zmień ubiór na strój Bezimiennego (2). Bez niego nie dostaniesz się do pieca.

Teraz możesz udać się do wieży, gdzie byłeś w jednej z poprzednich misji. Zeskocz na sam dół i zabierz odrobinę piasku (3). Następnie udaj się bocznym korytarzem w kierunku pieca hutniczego.

Podejdź do charakterystycznego, podświetlonego na czerwono obiektu i wrzuć zdobytą substancję do środka. Następnie uciekaj szybko na górę, tą samą drogą, którą dotarłeś do pieca. Musisz ponownie skontaktować się z Arifem. Udaj się do miejsca jego pobytu, a gdy Żwirownik powie ci, że przyjaciel poszedł już do Królowej, pędź schodami na górę do jej komnaty. Pojawi się dłuższy przerywnik, następnie przeniesiesz się do innej lokacji, a opisywana misja dobiegnie końca.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze