Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Wincestre (Anglia)

Umiejętność Nawałnica toporów w regionie Wincestre.

Z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, region Wincestre w Assassin's Creed Valhalla skrywa wyłącznie pojedyncza uczoną księgę, za sprawą której nauczysz się bądź rozwiniesz zdolność Nawałnica toporów. Z tej strony dowiesz się gdzie szukać księgi i jak się do niej dostać.

Tutejsza księga z umiejętnością znajduje się w Garnizonie Wincestre (1), w południowo-zachodnim rogu regionu. Na miejscu wejdź do budynku garnizonu i zbierz leżący wewnątrz klucz (2).

Opuść budynek i skieruj się na południe, do palisady, u stóp której znajdują się zamknięte drzwi (3). Otwórz je przy pomocy klucza, przejdź na drugą stronę i oczyść teren z wrogów.

Wejdź na dach tutejszej wieży i zejdź na dół (4), patrząc w kierunku południowo-wschodnim. Stań na drewnianych schodach i spójrz przez niewielkie okno, by dostrzec rygiel drzwi (5).

Przestrzel go z łuku, a następnie wdrap się na nowo na dach. Skieruj się na zachód i wdrap się na ścianę porośniętą bluszczem (6).

Zeskocz po drugiej stronie na drewnianą kładkę i wejdź do środka przez drzwi, przy których przed momentem zniszczyłeś rygiel. Wewnątrz pomieszczenia czeka uczona księga (7), dzięki której nabędziesz bądź rozwiniesz zdolność Nawałnica toporów.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze