Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Lincolnscire (Anglia)

Dwie księgi umiejętności w Lincolnscire, przeszywający strzał i skupienie norn.

W angielskim regionie Lincolnscire w Assassin's Creed Valhalla czekają na ciebie uczone księgi, które pozwolą twojej postaci korzystać z nowych zdolności aktywnych. W tej części mapy ukryte są dwa tego typu skarby, a ich lokalizację znajdziesz w niniejszym rozdziale.


Uczona księga #1 - Przeszywający strzał

Pierwsza z dwóch ksiąg w tej części mapy znajduje się w mieście Lincoln (1). W centrum miasta znajdziesz duży budynek (2) przypominający koszary wroga.

Drzwi do wewnątrz są zablokowane, dlatego wejdź na dach i znajdź deski do zniszczenia (3). Przebij się przez nie przy pomocy łuku i zeskocz na dół. Zejdź na niższe piętro i zniszcz drewniane ogrodzenie (4), za którym znajdziesz dzbany z olejem.

Podnieś jeden dzban i wykorzystaj go by zniszczyć ścianę (5) znajdującą się tuż obok. Wejdź do nowego przejścia, odsuń na bok regał i zbierz klucz (6).

Wróć teraz do miejsca, w którym były dzbany z olejem i otwórz drzwi (7) przy pomocy niedawno zdobytego klucza. Wewnątrz znajdziesz uczoną księgę (8) z umiejętnością Przeszywający strzał.


Uczona księga #2 - Skupienie norn

Druga i zarazem ostatnia księga znajduje się na wschód od miasta Lincoln (9). Na miejscu znajdziesz obóz wroga, Zamek Bolingbroc.

Wejdź do środka i dostań się na mury. Wyeliminuj tutejszych wrogów, a następnie spójrz na most na północnym wschodzie. Jest on w tym momencie podniesiony. By go opuścić, przestrzel dwa mocowania (10) przy pomocy łuku.

Przebiegnij teraz przez most, a następnie wbiegnij po schodach na górę. Załatw wrogów w pomieszczeniu i zbierz uczoną księgę, by nauczyć się (bądź rozwinąć) zdolność Skupienie norn.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze