Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Tam gdzie tworzą się legendy: spotkanie ze Stryrbjornem

Mroźna Norwegia.

Po misji Droga do Walhalli od razu trafisz do Norwegii i oficjalnie rozpocznie się finałowy wątek gry - zaczyna go krótka misja, wymagająca tylko dotarcia do dwóch celów.

Na początek płyń do Alrekstad (1). Musisz po prostu dobić do przystani w mieście. Droga jest całkiem długa, bo ma ponad dwa kilometry. Podczas żeglugi posłuchasz rozmów Sigurda i Eivor.

W mieście wysiądź z łodzi i idź do karczmy (2). Tak jak spodziewają się bohaterowie, zastaną tam ojca Sigurda i przybranego ojca Eivor - Stryrbjorna.

Podczas rozmowy staraj się trzymać stronę Sigurda. Nie ma to wielkiego znaczenia, ale zawsze sprawi to, że będzie wobec ciebie nieco mniej agresywnie nastawiony.

Po rozmowie wyjdź z karczmy i wracaj z Sigurdem na łódź. Musicie dopłynąć do północnego fjordu (3). To znów długa droga, ale nieskomplikowana. Nikt was nie zaatakuje, ani nie przeszkodzi w żegludze. Po prostu dobij do brzegu, a misja się zakończy i od razu rozpocznie się kolejna.

Co ważne - po finale historii Eivor i Sigurda możesz wrócić do Anglii i kontynuować rozgrywkę, nie musisz więc obawiać się rozpoczynania tej ostatniej misji głównego wątku.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Stróż brata swego: święte wrota, Walhalla

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Droga do Walhalli: powrót do Norwegii

O autorze
Komentarze