Skip to main content

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Sciropescire (Anglia)

Gdzie znaleźć przeklęte symbole w regionie Sciropescire.

W tej części poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla prezentujemy lokalizację wszystkich przeklętych symboli, wraz ze sposobem dotarcia do nich, na jakie natrafisz podczas przemierzania regionu Sciropescire. Znajdziesz tutaj 3 tego typu obiekty do zniszczenia.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy symbol znajdziesz niemalże w centrum Sciropescire (1), na niewielkiej wyspie leżącej przy Jeziorze Bomere. Przeklęty symbol (2) znajduje się na szczycie wieży, jednak nie będziesz w stanie dosięgnąć bo z ziemi.

By tam dotrzeć musisz wdrapać się po słupie (3) na górę, a następnie przeskoczyć na szczyt wieży. Sam symbol możesz zniszczyć zarówno z łuku, jak i przy pomocy broni białej.


Przeklęty symbol #2

Drugi z trzech symboli ukryty jest w zachodniej części regionu (4), na wschód od osady Wesberie. Znajdziesz go w stojącej w tym miejscu samotnej chacie (5), jednak by do niej wejść potrzebujesz wpierw zdobyć klucz.

Udaj się na północny-wschód od chaty i zejdź ścieżką biegnącą w dół (6). Dotrzesz do dzbana z olejem (7) blokującego przejście. Oddal się na bezpieczną odległość i strzel w niego z łuku. Poczekaj aż płomienie wygasną, wejdź do nowo odblokowanego pomieszczenia i zbierz klucz.

Wróć teraz do chaty, otwórz drzwi (8) przy pomocy klucza i pozbądź się przeklętego symbolu.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i zarazem ostatni symbol w tej części mapy znajdziesz w południowo-wschodnim rogu Sciropescire (9). Gdy dotrzesz na miejsce, zlokalizuj studnię (10). Zniszcz deski na jej wierzchu i wskocz do środka. Na dole czekał będzie na ciebie piekielny symbol.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Zobacz także