Skip to main content

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Glowecestrescire (Anglia)

Wszystkie przeklęte symbole w regionie Glowecestrescire.

Glowecestrescire to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym trafisz na przeklęte symbole do zniszczenia. W tej części Anglii znajdziesz trzy tego typu obiekty - z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i jak je zniszczyć.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy z trzech symboli znajdziesz w północno-wschodnim rogu regionu (1). Ukryty jest on w chacie (2), jednak by do niej wejść musisz wpierw zdobyć klucz.

Idź na północ od miejsca w którym stoi chata i wbiegnij na górę po ścieżce. Odbij w lewo, by w niewielkim obozie znaleźć wspomniany klucz (3). Wróć teraz do chaty, otwórz ją i rozpraw się z symbolem.


Przeklęty symbol #2

Kolejny przeklęty symbol znajduje się po drugiej stronie mapy, w południowo-wschodnim rogu Glowecestrescire (4). Nie musisz tutaj nic robić, by się do niego dostać - dotrzyj do wskazanego punktu, a następnie zwróć kamerę do góry, by znaleźć symbol (5) wiszący na drzewie.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni przeklęty symbol ukryty jest w zachodniej części regionu (6). Znajduje się on pod ziemią - z tego powodu musisz podejść od strony wschodniej, by dotrzeć do wejścia do jaskini (7).

Wbiegnij do środka i obróć kamerę o 180 stopni. Przeklęty symbol będzie wisiał nad wejściem do jaskini. Zniszcz go przy pomocy łuku.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Zobacz także