Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Wincestre (Anglia)

Lokalizacja mapy skarbów w regionie Wincestre, gdzie zakopany jest skarb.

Mimo niewielkich rozmiarów, region Wincestre w Assassin's Creed Valhalla skrywa kilka rodzajów sekretów, w tym dwie mapy skarbów. Na niniejszej stronie wyjaśniamy gdzie je znaleźć, a także wskazujemy w którym miejscu zakopane są skarby.


Mapa skarbów #1

Poszukiwania pierwszej mapy skarbów rozpocznij w Seminarium w Wincestre (1), w południowej części regionu. Podejdź do budynku od strony północnej, a następnie wdrap się na górę (2), po ustawionym pod ścianą wózku i drewnianych belkach.

Następnie wybij szybę (3) w oknie po prawej stronie i wskocz do budynku. Zeskocz na podłogę i zbierz mapę skarbów (4) leżącą na stole, obok zwojów. Otwórz ekwipunek i przeczytaj zdobytą mapę.

Co ciekawe, sam skarb nie znajduje się w Wincestre - by go zdobyć musisz udać się do północnej części Hamtunscire (5), regionu który z nim sąsiaduje.

Trafisz na duże, porośnięte roślinnością wzgórze. Przeszukaj okoliczny teren, by znaleźć kawałek pozbawionego trawy gruntu. Wewnątrz czeka zakopany skarb (6).


Mapa skarbów #2

Drugą mapę skarbów zdobędziesz w tym samym miejscu, co Płaszcz Tana. Mapa (7) leży na stoliku, w pomieszczeniu poprzedzającym to, w którym jest wspomniany płaszcz. Zbierz ją i przeczytaj, by poznać lokalizację skarbu.

Tak jak w przypadku mapy #1, tutaj także musisz udać się do regionu Hamtunscire (8), a dokładniej jego południowej części, na Wyspę Wight.

Poszukiwany przez ciebie skarb (9) leży zakopany pomiędzy dwoma skałami. Zbliż się do niego i go wykop, by zdobyć Schemat Wyroczni (tarcze).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze