Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Snotinghamscire (Anglia)

Mapa skarbów w opuszczonej bibliotece, Minninglow.

Jeśli zależy ci na zdobywaniu kolejnych elementów kosmetycznych w Assassin's Creed Valhalla, to angielski region Snotinghamscire będzie dobrym miejscem na wyprawę. W tej części mapy znajdziesz bowiem mapę skarbów, dzięki której zdobędziesz nowy schemat dla rufy okrętu.

W pierwszej kolejności musisz udać się do Opuszczonej biblioteki (1), którą znajdziesz przy wschodniej granicy regionu Snotinghamscire. Dojdź do wskazanego punktu i rozbij drewniane deski (2), by dostać się do schodów prowadzących w dół.

Zejdź na niższy poziom i zniszcz dzbany (3) stojące pod ścianą po lewej stronie, by odsłonić ukrytą dziurę. Przeciśnij się przez nią i zbierz mapę skarbów (4) ze stojaka, a następnie otwórz ekwipunek i ją przeczytaj.

Teraz musisz udać się do Minninglow (5), lokacji znajdującej się w południowej części regionu. Na miejscu trafisz na coś, co przypomina zasypaną studnię.

Tuż obok niej znajdziesz też zakopany skarb (6). Zbliż się do tego punktu i wejdź z nim w interakcję, by odkopać przedmiot - Schemat Wyroczni (rufa).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze