Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Essexe (Anglia)

Najazd na Opactwo Santa Maria, skrzynie z ładunkiem.

Jeśli szukasz materiałów do rozbudowy swojej osady w Assassin's Creed Valhalla, to dobrze trafiłeś. Na tej stronie przedstawiamy lokalizację wszystkich skrzyń z ładunkiem w angielskim regionie Essexe, wraz ze sposobem na dotarcie do i otwarcie każdej z nich.

Uwaga - pamiętaj, że skrzynie z ładunkiem możesz zdobyć wyłącznie w trakcie najazdów na klasztory wroga. By rozpocząć najazd musisz po prostu zbliżyć się - będąc na pokładzie łodzi - do wskazanych na tej stronie miejsc i wcisnąć wyświetlony na ekranie przycisk.


Ładunek #1

Pierwszy ładunek (1) - a także kolejne dwa - znajdziesz w trakcie jedynego dostępnego tutaj najazdu na Opactwo Santa Maria. Po dotarciu do głównej części osady, wedrzyj się do środka domu (2) i otwórz znajdującą się wewnątrz skrzynię, by zebrać materiały do rozwoju bazy.


Ładunek #2

Drugi ładunek znajduje się na południe (3) od poprzedniej skrzyni. Wbiegnij wzdłuż drogi na górę, a następnie wyważ drzwi (4) stojącego tam kościoła. Skrzynia z ładunkiem ustawiona jest na wprost od wejścia do budynku.


Ładunek #3

Trzecia i ostatnia skrzynia z materiałami w tym regionie ukryta jest na północ (5) od ładunku #2. Na miejscu trafisz na kolejny kościół (6). Wybij wrogów na zewnątrz i wejdź do budynku.

Tutaj czeka cię kolejna walka z dość liczną grupą wrogów. Gdy się z nimi uporasz, przejdź do południowo-wschodniej części budynku, gdzie czekać będzie sarkofag z ostatnim ładunkiem. Po jego zebraniu najazd na Opactwo Santa Maria dobiegnie końca.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze