Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartki niesione wiatrem: Rygjafylke (Norwegia)

Wszystkie kartki niesione wiatrem w mroźnej krainie Rygjafylke.

W tym poradniku przedstawiamy lokalizację i sposób zdobycia wszystkich kartek niesionych wiatrem w Assassin's Creed Valhalla w obrębie regionu Rygjafylke, pierwszej krainy, którą odwiedzisz podczas swojej przygody z grą.


Kartka niesiona wiatrem #1

Na jedną z dwóch kartek niesionych wiatrem w Rygjafylke natknąć możesz się w osadzie Stavanger (1). By do niej dotrzeć, musisz wdrapać się na dach znajdującego się tutaj budynku (2).

Wspomnianą kartkę (3) znajdziesz na jego przeciwległym krańcu. Podbiegnij do kartki, by zdmuchnął ją wiatr. Musisz teraz podążać za nią po kolejnych dachach budynków. Jeśli nie uda ci się jej złapać w locie, nie przejmuj się - kartka kończy swoją trasę w porcie (4), na wschód od dachu, na którym na nią trafiłeś. Zebranie jej pozwoli ci zdobyć projekt tatuażu, a dokładnie znamię huldera (ramiona).


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i zarazem ostatnia kartka niesiona wiatrem również znajduje się w osadzie Stavanger (5), na południowy wschód od miejsca, w którym rozpoczynałeś poszukiwania poprzedniej. Na miejscu, u szczytu niewielkich schodów, znajdziesz budynek (6), na który musisz się wdrapać, by rozpocząć pościg.

Kartkę (7) znajdziesz na zachodnim krańcu dachu. Jak w przypadku innych tego typu znajdziek, czeka cię pościg za kawałkiem papieru. Za zdobycie tej kartki otrzymasz projekt tatuażu, symbol wikinga (tors).


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze