Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Eurviscire (Anglia)

Gdzie znaleźć kartki niesione wiatrem w Eurviscire, jak zdobyć.

Klasycznie już, jak w przypadku większości regionów w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Eurviscire natrafisz na kartki niesione wiatrem. Ile jest tutaj kartek, gdzie je znaleźć i w jaki sposób zdobyć? Tego dowiesz się z niniejszej strony.


Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza kartka niesiona wiatrem ukryta jest w Donecaestre (1), w pobliżu centrum regionu Eurviscire. Czeka na ciebie na belce (2) wystającej z dachu budynku, w południowo-zachodniej części miasta. Wdrap się się na dach tego budynku i zeskocz na belkę, by rozpocząć pościg.

Agresywne podejście sprawdzi się tutaj lepiej niż w przypadku innych kartek. Nie ma tutaj trudnych skoków do wykonania, a jeśli się pospieszysz, zbierzesz kartkę po kilku sekundach od rozpoczęcia pogoni.


Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i ostatnia kartka w tym regionie również znajduje się w mieście Donecaestre, a dokładniej w jego północnej części (3). Poszukiwany przez ciebie przedmiot unosi się nad liną (4) przeciągniętą pomiędzy budynkami.

Wskocz na linę i rozpocznij za nią pościg. Podobnie jak w przypadku kartki #1, pogoń za nią nie należy do najtrudniejszych i najpewniej dobiegniesz do niej już po kilku sekundach od rozpoczęcia. Zbierz ją, by zakończyć tę aktywność w Eurviscire.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze