Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - artefakty Dervisa: jak kraść i co dają

Przysługa dla znajomego kupca.

Artefakty Dervisa to jedna z aktywności pobocznych w Assassin's Creed Mirage, która służy też jednocześnie za znajdźkę. Na tej stronie dowiesz się, jak wyglądają misje z kradzieżą dla Dervisa oraz co możesz dzięki nim zyskać.

Żeby zbierać artefakty Dervisa, musisz szukać na mapie i interfejsie złotych ikon kradnącej dłoni (1). To właśnie tę osobę musisz okraść.

Kradzież odbywa się tak jak zwyczajne okradanie przechodiów, jednak minigra jest trudniejsza, bo margines błędu jest mniejszy. Jeśli ci się nie uda, będziesz musiał się ulotnić, by nie wpaść w ręce strażników, ale możesz tu wrócić w przyszłości i spróbować jeszcze raz.

Zaznacz w menu śledztwa zadanie Artefakty Dervisa i zobacz, ile aktualnie musisz zebrać artefaktów (2), żeby wykonać zadanie. Za każdym razem liczba się zwiększa.

Po wypełnieniu celu udaj się do sklepu Artefakty Dervisa (3). Zostanie on automatycznie wskazany na mapie, gdy będziesz śledził zadanie Artefakty Dervisa w menu śledztwa.

W środku porozmawiaj z Dervisem i wybierz opcję dialogową Oddaj artefakty. Za realizację celu nie otrzymasz niestety unikalnych nagród, a jedynie składniki rzemieślnicze.

Dervis funkcjonuje też jak każdy zwykły kupiec, więc możesz uzupełnić u niego zapasy i sprzedać niepotrzebne przedmioty.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze