Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assasin's Creed Valhalla - gra sama zmieni płeć postaci w określonych fragmentach

Po wybraniu domyślnych ustawień.

Assassin's Creed Valhalla pozwoli ukończyć grę kobietą lub mężczyzną, ale twórcy ujawnili, że pojawi się opcja, dzięki której we wskazanych fragmentach produkcja sama zmieni płeć postaci.

Let the Animus decide to opcja domyślna (źródło: IGN)

Dostępne na razie tylko w serwisie IGN wideo prezentuje funkcję, którą w angielskiej wersji nazwano „Let the Animus decide”. Z opisu wynika, że w określonych wspomnieniach Animusa (odpowiedniku rozdziałów) będzie dominowała dana płeć, którą następnie tytuł sam wybierze.

„Po wybraniu tej opcji, w różnych punktach przygody pojawią się obie wersje postaci. Każda z nich jest więc kanoniczna” - na Twitterze doprecyzował Darby McDevitt, reżyser narracji w Assassin's Creed Valhalla.

Let the Animus decide jest więc funkcją domyślną, ale twórcy podkreślają, że gracz przez całą rozgrywkę otrzyma możliwość własnoręcznego przełączania się pomiędzy kobietą i mężczyzną lub ukończenia produkcji tylko jedną płcią.

Assassin's Creed Valhalla trafi do sprzedaży 10 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada także na PlayStation 5.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze