Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assasin's Creed Valhalla bez płatnych bonusów do doświadczenia

Sklep w grze pozwala kupić jednak inne dodatki.
  • Asssasin's Creed Valhalla zawiera sklep z przedmiotami kosmetycznymi i innymi dodatkami
  • Zakupów dokonuje się za walutę nabywaną za prawdziwe pieniądze
  • W ofercie nie ma bonusów do doświadczenia

Wczoraj na rynku zadebiutowało Assassin's Creed Valhalla. Okazało się, że gra - w przeciwieństwie do poprzedniej części cyklu o podtytule Odyssey - nie oferuje płatnych bonusów do doświadczenia.

Grecka odsłona serii z 2018 roku pozwalała graczom wydać prawdziwe pieniądze na paczki, które tymczasowo przyspieszały zdobywanie doświadczenia. Pomysł nie wszystkim jednak się spodobał i Ubisoft najwyraźniej zrezygnował z rozwiązania.

W ofercie są różne zestawy wyposażenia

Assassin's Cred Valhalla zawiera jednak sklep z przedmiotami kosmetycznymi, które można nabyć za realną gotówkę. W asortymencie są elementy dla prowadzonej postaci, okrętu, wierzchowca, a nawet towarzyszącego Eivorowi kruka i wikińskiej osady.

Nie brakuje kompletnych zestawów wyposażenia. Przykładem jest pakiet draugra, dzięki któremu bohater (lub bohaterka) przypominają szkielety i wyróżniają się święcącymi na zielono oczami. Oferta obejmuje również bonusy z zamówień przedpremierowych - każdy może wykupić opcję zmiany konia na białego wilka.

Za pieniądze można ujawnić położenie sekretów

W grze nie ma paczek przyspieszających zdobywanie doświadczenia, ale są inne elementy ułatwiające rozgrywkę. Dostępne są między innymi mapy odsłaniające położenie wszystkich sekretów oraz dodatkowe zasoby wirtualnej waluty i surowców.

Środkiem płatniczym w sklepie są kredyty Helixa, które kupuje się za prawdziwe pieniądze. Przygotowano kilka pakietów - 500 kredytów kosztuje 19,90 zł, ale istnieje możliwość zdobycia też 6600 kredytów za 199,90 zł.

Ceny kredytów Helixa w złotówkach

Należy jednak zaznaczyć, że zakupy realną gotówką nie są obowiązkowe. Poszczególne przedmioty można zgromadzić w trakcie rozgrywki, w tym specjalne wyposażenie, które jest nagrodą za wykonywanie zadań dziennych i tygodniowych.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze