Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ascent - boss: Agent Mrocznej Pustki, Onyx Void Operative

Walka z szefem japońskiej mafii.

Agent Mrocznej Pustki to boss, z którym zmierzysz się podczas wykonywania zadania głównego Nieoczekiwana zmiana miejsc w The Ascent. Z uwagi na ograniczone miejsce do ruchu, starcie to jest jednym z trudniejszych w grze, szczególnie jeśli odpowiednio się nie przygotujesz. Na tej stronie podpowiadamy jak poradzić sobie z tym wrogiem.

Na Agenta Mrocznej Pustki (1) - w angielskiej wersji nazywającego się Onyx Void Operative - natrafisz w trakcie misji głównej Nieoczekiwana zmiana miejsc, gdy będziesz musiał zlokalizować i zlikwidować spalonego agenta. Po wjechaniu windą na górę czeka cię starcie z samym bossem i sporą grupą pomagierów.

W pierwszej kolejności wybij całe mięso armatnie - im mniej wrogów na tej wąskiej arenie, tym lepiej dla ciebie. Przeciwnicy nie mają zbyt wysokiego poziomu więc powinni paść w ciągu kilku sekund. Uważaj na kilku z nich, gdyż posiadają kamuflaż (2), przez co trudniej ich namierzyć. Z uwagi na niewielką przestrzeń areny świetnie sprawdzi się tutaj granat - bez problemu wyeliminuje kilku wrogów jednocześnie.

Gdy już pozbędziesz się szeregowych żołnierzy, skup uwagę na bossie. Masz dwie możliwości - możesz wykorzystać jedną z wielu osłon i przeczekać jego serię, a następnie wychylić się i oddać własne strzały. Alternatywnie, jeśli twoja postać posiada dużą mobilność, możesz po prostu biegać dookoła niego - większość pocisków nie zdąży do ciebie dolecieć, gdyż wróg obraca się zbyt wolno.

Z ciała poległego wroga zbierzesz kilka przedmiotów, w tym Nieśmiertelnik Czarnej Pustki - jest on wymagany w dalszej części wspomnianej we wstępie misji głównej.

Poprzednio: Ascent - boss: Papa Dzik, Papa Feral

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - boss: Ciężki Monobot, Siege Mech

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze