Wiedźmin 3 - Przeklęty magazyn

Konflikt kupców, nekker - zadanie poboczne w Novigradzie.

Przeklęty magazyn to jedno z zadań pobocznych w grze Wiedźmin 3, które wykonasz w regionie Novigrad. W jego trakcie musisz rozstrzygnąć kupiecką kłótnię i pokonać jednego nekkera.

Uwaga: Sugerowany poziom doświadczenia - 13

Na tej stronie:

Przyjęcie zlecenia i pokonanie potwora

Zadanie pojawi się, jeśli wtrącisz się w sprzeczkę między człowiekiem i krasnoludem w zachodniej części dzielnicy portowej (1). Okaże się, że obydwaj mają wspólny magazyn, w którym pojawił się potwór.

w3_magazyn_1

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Jeśli chcesz pomóc rozwiązać problem, to zgódź się na propozycję strażnika. Wejdź do magazynu i rozpraw się z pojedynczym nekkerem (2).

w3_magazyn_2

Po zabiciu potwora możesz wrócić do strażnika i odebrać nagrodę, lub rozejrzeć się po pomieszczeniu. Korzystając z wiedźmińskich zmysłów, Geralt odkryje, że ktoś celowo podrzucił nekkera do magazynu.

w3_magazyn_3

Wszystkie dowody wskazują na krasnoluda. Możesz teraz wrócić do zleceniodawcy i złożyć raport, od czego zależy dalsza część zadania.

Geralt oskarża krasnoluda

Jeśli wskażemy krasnoludzkiego kupca jako winnego, Geralt otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną od strażnika za przeprowadzenie śledztwa.

w3_magazyn_4

Nie prowadzi to jednak do żadnych większych konsekwencji. Człowiek jedynie wyraża radość, że były wspólnik prawdopodobnie zostanie stracony.

Geralt oskarża człowieka

Gdy zdecydujemy się skłamać, że winny jest człowiek, to strażnik aresztkuje kupca. Dostaniemy dodatkową zapłatę za rozwikłanie zagadki.

w3_magazyn_5

Możemy jeszcze dowiedzieć się od krasnoluda, że chciał pozbyć się wspólnika, by za bezcen odkupić jego towary.

Geralt zachowuje neutralność

Możemy też odpowiedzieć strażnikowi, że przyjęliśmy zadanie na potwora, a nie przeprowadzanie śledztwa. W takim wypadku dostaniemy mniejszą nagrodę, a strażnik odejdzie wraz z kupcami.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami