Wiedźmin 3 - Lekcja szermierki

Rose, walka treningowe - zadania poboczne w Novigradzie.

Ta krótka misja w grze Wiedźmin 3 zostanie dodana do dziennika zadań automatycznie, podczas wykonywania misji Spis cudzołożnic.

Konkretnie, misja aktywuje się w trakcie rozmowy z Rose (1). Później, na drugi dzień, musisz wrócić do jej domu i porozmawiać ze strażnikiem. Dowiesz się, że Rose czeka przy moście (2) na południu.

lekcja_mapa

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po dotarciu do dziewczyny ta odprawi żołnierza i powie, abyście przeszli na most na wschodzie. Kiedy się na nim znajdziecie rozpocznie się walka. W jej trakcie staraj się wyprowadzać kontry i stosować mocne ciosy do przełamania obrony Rose. Po walce dziewczyna zniknie.

Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby odnaleźć jej ślady prowadzące na wschód. Zaprowadzą cię do karczmy (3) Siedem Kotów. Tam zaczepi ją kilku pijaków. Możesz stanąć z nimi do walki, przekupić 50 koronami lub skorzystać ze znaku Aksji. Po załatwieniu sprawy porozmawiaj z Rose, co zakończy zadanie.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami