Dwa drzewka umiejętności Dying Light 2 w nowym trailerze

Parkour oraz walka.

Techland opublikował nowy zwiastun Dying Light 2 Stay Human, prezentując dwa dostępne w grze drzewka umiejętności. Talenty związane są z walką oraz parkourem.

Jak dodano, obie ścieżki będziemy rozwijać niezależnie. Eksterminowanie zombie i innych przeciwników rozwinie pierwszy zestaw, a sprawne przemieszczanie się po okolicy - ten drugi.

Materiał wideo prezentuje dość standardowe dla gier tego typu możliwości: lądowanie kończone atakiem obszarowym, zrzucanie przeciwników z krawędzi, bieganie po ścianach czy też taranowanie wrogów bez tracenia na szybkości.

Są też przydatne kombinacje. Dla przykładu, Dart jest umiejętnością, która tymczasowo zwiększa prędkość biegu i którą można połączyć z Double Jump Skill, co pozwala skakać wyżej i docierać do miejsc, które były wcześniej nieosiągalne.

Dying Light 2 Stay Human ukaże się 4 lutego na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (w chmurze).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami