GTA San Andreas - Wu Zi Mu: wyścig, Red County

Trzecia misja dla Cesara Vialpando.

Wu Zi Mu to jedna z misji głównych w GTA San Andreas, a także trzecie w kolejności zlecenie, które wykonasz dla Cesara Vialpando. W trakcie tej misji przyjdzie ci się ścigać przez górskie tereny Red County.

Na tej stronie:

Wu Zi Mu - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć Pierwsza baza, a zaraz po tym drugą w kolejności misję rabunkową spośród:

Po tym udaj się do miejsca z inicjałami CV (1) i wjedź w czerwone pole (2). Zanim to jednak zrobisz, zdobądź samochód, którym dobrze ci się jeździ. Tutejszy wyścig nie wymaga prędkości, a zwrotności - pełno jest tutaj ostrych zakrętów i wąskich ścieżek.

167_gta_san_andreas_misja_wu_zi_mu_wyscig

Wyścig w Red County

Po scenie przerywnikowej rozpocznie się wyścig. By go ukończyć musisz przejeżdżać przez czerwone strefy (3). Do wygranej musisz oczywiście dojechać na metę na pierwszym miejscu. Swoją aktualną pozycję (4) sprawdzisz przy prawej krawędzi ekranu.

168_gta_san_andreas_misja_wu_zi_mu_wyscig

Nie spiesz się, gdyż tutejsi wrogowie nie są demonami szybkości. Zamiast tego skup się na czystym wchodzeniu w zakręty. Nie uderzaj w przeszkody i uważaj, by nie wypaść z toru do wody. Po przejechaniu przez ostatnią strefę rozpocznie się scena przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Król na wygnaniu: Cesar i Kendl

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami