Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Przeciw wszystkiemu: ładunki wybuchowe

Napad na zakład bukmacherski, misja rabunkowa Cataliny.

Przeciw wszystkiemu to zadanie w GTA San Andreas, a także jedna z misji rabunkowych, które wykonasz wspólnie z Cataliną. W trakcie tego zlecenia napadniesz na zakład bukmacherski, gdzie po raz pierwszy wykorzystasz ładunki wybuchowe.


Na tej stronie:


Przeciw wszystkiemu - jak odblokować misję

Tak jak inne misje rabunkowe, możesz odblokować to zadanie po wykonaniu misji Pierwsza randka. Wtedy udaj się do ikonki dolara (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2), by rozpocząć to zlecenie.

Jeśli jednak po wspomnianym zadaniu wykonałeś inną misję rabunkową dla Cataliny - Kierowca cysterny, Lokalny sklep monopolowy bądź Prowincjonalny bank - udaj się do inicjału C (3) na mapie i wejdź do kryjówki Cataliny (4) by móc przystąpić do kolejnej misji rabunkowej.


Zakład bukmacherski, ładunki wybuchowe, przemalowanie auta

Po odzyskaniu kontroli nad postacią wejdź do budynku (żółte pole). Zbliż się do drzwi (5) i rzuć na nie ładunek wybuchowy, który otrzymałeś od Cataliny. Odsuń się kawałek, zmień broń na detonator (6) i wysadź ładunek.

Wbiegnij do nowego pomieszczenia, rzuć ładunek na sejf (7) i ponownie przełącz się na detonator, by go otworzyć. Po scenie przerywnikowej czeka cię ucieczka przed policją. By zgubić pościg musisz przemalować auto - udaj się wiec do pobliskiego salonu Pay'n'Spray (8) i wjedź do środka.

Po wszystkim odstaw Catalinę do kryjówki wskazanej przez znacznik misji. Po scenie przerywnikowej misja ta dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Kierowca cysterny: kradzież ciężarówki

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze