Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Kierowca cysterny: kradzież ciężarówki

Podczepianie naczepy z paliwem, misja rabunkowa dla Cataliny.

Kierowca cysterny to zadanie w GTA San Andreas, a także jedna z misji rabunkowych, które wykonasz na zlecenie Cataliny. W jej trakcie ukradniesz ciężarówkę, podepniesz do niej naczepę i dostarczysz cysternę we wskazane miejsce.


Na tej stronie:


Kierowca cysterny - jak odblokować misję

Misję tę możesz odblokować zaraz po zadaniu Pierwsza randka. Wtedy też możesz przystąpić do niej, udając się do ikonki dolara (1) i wjeżdżając w czerwone pole (2) na stacji benzynowej.

Jeśli po wspomnianym zadaniu wykonałeś inną misję rabunkową dla Cataliny - Przeciw wszystkiemu, Lokalny sklep monopolowy bądź Prowincjonalny bank - udaj się do inicjału C (3) na mapie i wejdź do kryjówki Cataliny (4) by móc przystąpić do kolejnej misji rabunkowej.


Kradzież ciężarówki, podpinanie naczepy

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, podjedź kawałek do przodu, a następnie wycofaj pod naczepę (5). Ta automatycznie podepnie się do ciężarówki. Twoim zadaniem jest teraz dostarczyć ją do celu.

W tym przeszkadzać będą ci właściciele stacji benzynowej, którzy będą ścigać cię samochodem (6). Możesz znacząco ułatwić sobie to zadanie wysiadając z ciężarówki i zabijając obie postacie w samochodzie. Dzięki temu nikt nie będzie cię już ścigał.

Po wszystkim ostrożnie dojedź do miejsca wskazanego na mapie i zaparkuj cysternę w czerwonym polu. Uważaj, by nie wchodzić za ostro w zakręty - inaczej naczepa może się odpiąć. Po dotarciu do celu misja dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Pierwsza randka: misje rabunkowe, Catalina

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze