Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Lokalny sklep monopolowy: pościg Quadem

Misja rabunkowa dla Cataliny, pościg za wieśniakami.

Lokalny sklep monopolowy to jedno z zadań w GTA San Andreas, a także misja rabunkowa, którą wykonasz razem z Cataliną. W jej trakcie zdobędziesz Quada i przyjdzie ci gonić wieśniaków by odzyskać skradzioną gotówkę.


Na tej stronie:


Lokalny sklep monopolowy - jak odblokować misję

Tak jak wszystkie pozostałe misje rabunkowe, tę odblokujesz po wykonaniu zadania Pierwsza randka. Po tym udaj się do ikonki dolara (1) i wejdź w czerwone pole (2) by rozpocząć to zlecenie.

Jeśli po wykonaniu wspomnianego zadania podjąłeś się innej misji rabunkowej - Kierowca cysterny, Przeciw wszystkiemu bądź Prowincjonalny bank - jedź do inicjału C (3) na mapie i wejdź do kryjówki Cataliny (4). Dzięki temu będziesz mógł przystąpić do innej misji rabunkowej.


Napad, Quad, pościg za wieśniakami

Po scenie przerywnikowej siądziesz za kierownicą Quada. Twoim celem jest trójka uciekających wieśniaków (5). Jeśli nie masz żadnej broni typu SMG, zbliż się po prostu do nich i pozwól Catalinie eliminować cele po kolei. Z każdego wieśniaka wypadnie walizka (6), którą musisz zebrać.

Po skompletowaniu wszystkich trzech walizek udaj się do kryjówki Cataliny. Po wjechaniu na czerwone pole rozpocznie się scena przerywnikowa, a po niej misja ta dobiegnie końca.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Przeciw wszystkiemu: ładunki wybuchowe

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze