Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Prowincjonalny bank: rozbijanie bankomatów

Napad na bank, misja rabunkowa Cataliny.

Prowincjonalny bank to jedno z zadań w GTA San Andreas, a zarazem misja rabunkowa, którą wykonasz razem z Cataliną. W jej trakcie przeprowadzisz napad na bank, by później uciec przed policją.


Na tej stronie:


Prowincjonalny bank - jak odblokować misję

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć misję Pierwsza randka. Wtedy też udaj się do ikonki dolara (1) na mapie i wejdź w czerwone pole (2) przy banku, by rozpocząć zlecenie.

Jeśli zaraz po wspomnianej misji wykonałeś inną misje rabunkową - Kierowca cysterny, Przeciw wszystkiemu bądź Lokalny sklep monopolowy - musisz udać się do inicjału C (3) gdzie znajdziesz wejście do kryjówki Cataliny (4). Po tym możesz rozpocząć kolejne zlecenie rabunku.


Napad na bank, bankomaty, ucieczka przed policją

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią, będziesz musiał pilnować zakładników (5), mierząc do nich z broni. Możesz zignorować to polecenie i od razu zastrzelić strażnika, gdyż najpewniej i tak nie uda ci się wszystkich upilnować.

Po tym Catalina powie ci, byś zniszczył bankomaty (6) za pomocą strzelby. W banku znajdziesz ich łącznie trzy. Rozwal każdy i zbierz gotówkę, by wywołać scenę przerywnikową.

Znajdziesz się na zewnątrz. Chowaj się za osłonami (7) i przebijaj się przez kolejnych policjantów. Na końcu alejki pojawi się para policjantów na motorach (8). Załatw ich, a następnie wsiądź na motor i podążaj za Cataliną.

Po krótkim pościgu Catalina spadnie z motoru. Podjedź do niej i pozwól jej dosiąść się na twój. Po wszystkim skieruj się do jej kryjówki, by zakończyć to zlecenie.

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Poprzednio: GTA San Andreas - Lokalny sklep monopolowy: pościg Quadem

Read this next