Far Cry 6 - Precyzyjne uderzenie

Niszczenie trucizny.

Po misji Wybrana broń udaj się do kolejnej Operacji z głównego wątku oznaczonej na mapie w tym regionie. Dotrzesz do wieży ciśnień (1), na której czeka Mamuśka z grupy Legend. To ona zleci ci tę misję, z początku naprawdę banalną.

perc1

Pierwsza część zadania polega bowiem tylko na podążaniu wzdłuż rur (2) i niszczeniu żółtych zbiorników w kolejnych punktach. Pierwszy jest niedaleko od wieży ciśnień i pilnuje go tylko jeden przeciwnik.

perc2

Po zniszczeniu zbiornika idź dalej wzdłuż rur, a dotrzesz do nieco większej bazy. Co ważne, w ogóle nie musisz zabijać wrogów. Po prostu okrąż obszar od prawej strony i strzel w zbiornik (3), po czym od razu ruszaj dalej, gdy go zniszczysz. Nie musisz walczyć, możesz po prostu zniszczyć cel z daleka i ruszać dalej.

perc3

W ten sam sposób zniszczysz trzeci zbiornik, a czwarty (4) - ostatni - jest najłatwiejszy ze wszystkich. Możesz bowiem zniszczyć go stojąc naprawdę daleko od celu, nie wchodząc nawet na teren oznaczony żółtym kolorem.

perc4

Fabryka chemiczna

Twój następny cel będzie oddalony o kilkaset metrów, najlepiej przywołaj pojazd i dojedź na miejsce, nad brzeg jeziora. Do fabryki McKaya najlepiej wejść od strony wody, idąc po rurach i przechodząc przez dziurę w murze (5).

perc5

Następnie, skradając się, idź wzdłuż środkowej części obszaru. Wrogowie są zajęci naprawami, więc łatwo ich omijać. Zlikwidujesz tylko jednego, który będzie na drodze do celu.

Gdy dotrzesz do oznaczonej budki, wejdź przez okno, by zhakować komputer (6). Nie zaalarmuje to wrogów dookoła, ale możliwe, że paru wbiegnie do środka - kucnij za drzwiami i likwiduj ich w razie potrzeby po cichu, żeby hakowanie dobiegło końca.

perc6

Po zakończeniu hakowania nie musisz już pozostawać w ukryciu i przygotuj się na dużo walki. Musisz bowiem wcisnąć przyciski (7) w czterech miejscach, odpierając ataki przeciwników - za każdym razem czekając, aż rura w miejscu przycisku wybuchnie, żeby żaden wróg nie dezaktywował procesu.

perc7

Na końcu, gdy wysadzisz cztery cele w ten sposób, musisz jeszcze wejść do głównego budynku i zniszczyć wielki zbiornik (8). Po prostu w niego strzelaj - idealnie też jest użyć tu ataku Supremo. Oczywiście cały czas atakują cię też wrogowie, więc uważaj na stan zdrowia.

perc8

Kiedy zniszczysz cel, opuść teren fabryki, a Operacja dobiegnie końca. Pora na ostatnią misję z tego regionu.

Następnie: Far Cry 6 - Deportacja

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Wybrana broń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami