Far Cry 6 - Bombowy szum

Walka z propagandą.

Tę misję możesz rozpocząć, kiedy zadzwoni do ciebie Bicho (1). Możesz znaleźć go w głównym obozie partyzantów Mantazanas. Poprosi cię on o pomoc w walce z propagandą w miasteczku Segunda, w którym już wcześniej byłeś. Dotarcie tam nie sprawi problemu, lecz nie możesz - wyjątkowo - skorzystać z bezpośredniej szybkiej podróży na miejsce akcji.

bom1

W mieście przejdź na plac przed kościołem i wrzucaj petardy do śmietników (2). Po prostu podejdź do każego i wciśnij wskazany na ekranie przycisk interakcji. Jeśli chcesz, możesz zabić wrogów bronią z tłumikiem.

bom2

Nastęnie musisz zamalować bilboardy (3) propagandowe. Są w różnych miejscach w całym mieście, wystarczy, że podejdziesz i zniszczysz sześć z nich. To wszystko - cel się zaktualizuje.

bom3

Na końcu musisz wejść na dźwig - jedyny w mieście, więc nie da się go przegapić. Najlepiej wejdź najpierw na budynek (4), który nie jest jeszcze ukończony. Z niego przeskoczysz na plac budowy, omijając żołnierzy przy wejściu.

bom4

Potem po prostu wspinaj się na szczyt dźwigu po drabinie i podmień banery w oznaczonym miejscu. To wszystko. Masz teraz tylko spotkać się z Bicho na stacji benzynowej pod miastem, a misja się zakończy.

Następnie: Far Cry 6 - Radio Libertad

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Reedukacja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami