Far Cry 6 - Partyzantka

Nowa baza.

Po zakończeniu misji Libertad powstaje trafiasz na małą wysepkę u wybrzeży głównej wyspy Yary. Po scence musisz porozmawiać z Juanem.

Udaj się prosto do bunkra na plaży (1). W środku czeka stary partyzant.

party1

Po scence i rozmowie użyj stołu zaraz obok postaci, by przejrzeć ofertę broni Juana. Jak zauważysz, to specjalne samoróbki - polecamy szczególnie wyrzutnię kołków, która zabija każdego trafionego wroga, o ile nie ma ciężkiego pancerza.

party2

Wybór broni i plecaka Supremo zależy tylko i wyłącznie od twoich preferencji. Każdy element jest dobry w innych okolicznościach. My pozostlaiśmy przy plecaku z wyrzutnią rakiet, którego już używaliśmy - jest doskonały przeciw czołgom.

Po kupieniu broni od Juana (w tym celu zużywasz uran) wyjdź z bunkra i idź we wskazane miejsce. Pójdź za wysoką wieżę (2).

party3

Dotrzesz do Clary i innych bojowników. Zacznie się scenka, po której otrzymasz trzy misje - każda zaprowadzi cię do innej prowincji Yary i rozpocznie serie nowych zadań. Na początku udaj się do środkowego z trzech regionów, czyli do Valle de Oro.

Następnie: Far Cry 6 - Poznaj Maximas Matanzas

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Libertad powstaje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami