Far Cry 6 - Ogień i furia

Sabotaż plantacji.

Po misji Rób lub giń porozmawiaj z Clarą w obozie. Każe ci ona udać się do rebelianta, który czeka na pomoc. Powędruj więc (lub pojedź) do oznaczonego miejsca na mapie i porozmawiaj z Juliem (1).

ogien1

Po rozmowie podążaj za nim, a w trakcie przechadzki posłuchasz dialogu. W końcu dotrzecie do wieży - wejdź na górę i użyj telefonu, by rozejrzeć się po okolicy. Oznacz wrogów i zwróć uwagę na przeciwnika z miotaczem gazu (2). Zabij go jako pierwszego, by dostać się do drewnianej wieży.

ogien2

Po wejściu na drewnianą wieżę zabij strażnika po cichu maczetą i znów użyj telefonu. Ważne jest bowiem, żebyś dostrzegł i zlikwidował z daleka - bronią z tłumikiem - nadajnik alarmowy (3).

ogien3

Teraz nie musisz się przejmować, że ktoś wezwie posiłki. Możesz zacząć rozprawiać się z wrogami patrolującymi teren plantacji w dowolny sposób. W razie zagrożenia uciekaj i chowaj się za budynkami. Pamiętaj też o użyciu Supremo - jest skuteczne przeciw dużym grupom wrogów.

Twój główny cel to niszczenie zbiorników (4), a także używanie miotacza ognia do palenia roślin (5).

ogien4

Gdy zniszczysz wystarczająco dużo trujących zasobów, a paski po lewej stronie ekranu się zapełnią, musisz wrócić pod wieżę, z której na początku obserwowałeś teren. Poczekaj tam na Julia i porozmawiaj z nim, żeby zakończyć tę operację.

Następnie: Far Cry 6 - Paliwo dla rewolucji

Spis treści: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Far Cry 6 - Rób lub giń

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami