Diablo 2 - Zbrukane Słońce: tajemnicza ciemność, Drognan

Ołtarz Zbrukanego Słońca w Świątyni Żmijoszponów.

Zbrukane Słońce to trzecie zadanie drugiego aktu w Diablo 2: Resurrected. Odblokujesz je automatycznie podczas wykonywania poprzedniej misji, Laska Horadrimów. W ramach tego zlecenia musisz zejść do Świątyni Żmijoszponów i zniszczyć znajdujący się tam ołtarz. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Na tej stronie:

Zbrukane Słońce - jak odblokować zadanie

Zadanie to odblokujesz automatycznie po dotarciu do Zaginionego Miasta, w trakcie wykonywania poprzedniej misji, Laska Horadrimów. Po kilku sekundach od wejścia na ten teren ekran znacząco się przyciemni, a w twoim dzienniku pojawi się tytułowe zadanie. Następnie musisz udać się do Drognana (1) i z nim porozmawiać.

078_diablo_2_akt_drugi_zbrukane_slonce_drognan_ciemnosc

Zniszcz ołtarz w Świątyni Żmijoszponów

Wróć do Zaginionego Miasta i przeszukaj ten teren by znaleźć przejście do Doliny Węży (2). Teraz musisz znaleźć wejście do Świątyni Żmijoszponów (3) - dotrzesz tutaj podczas wspomnianego zadania Laska Horadrimów, nie da się przegapić tej lokacji.

079_diablo_2_akt_drugi_zbrukane_slonce_drognan_ciemnosc

Zejdź na drugi poziom i wejdź w interakcję z Ołtarzem Zbrukanego Słońca (4). Ponownie, jest to obiekt, który i tak aktywujesz by zdobyć ostatnią część Laski Horadrimów.

080_diablo_2_akt_drugi_zbrukane_slonce_drognan_ciemnosc

Gdy tylko zniszczysz ołtarz otrzymasz polecenie by porozmawiać z mieszkańcami Lut Gholein. Wróć więc do miasta i przeprowadź rozmowę z dowolną osobą, by zadanie zostało zakończone.

Poprzednio: Diablo 2 - Laska Horadrimów: kostka, trzonek i głownia

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami