Obraz z Wiedźmina 3 trafił do sprzedaży - za 20 tysięcy dolarów

Za pośrednictwem galerii sztuki.

W ofercie galerii sztuki Cook and Becker pojawił się obraz inspirowany Wiedźminem 3. Oryginał sprzedawany jest za 20 tysięcy dolarów, czyli około 76 tysięcy złotych.

Powstałą we współpracy ze studiem CD Projekt Red ilustrację namalował Chris Berens - duński malarz, który w swoich dziełach wzoruje się między innymi Vermeerem, Rebrandtem i Boschem. Sztuka artysty wyróżnia się „niesamowitą surrealistyczną i hipnotyzującą jakością, która wciąż jest kwintesencją nowoczesności”.

wiedzmin_3_obraz
Obraz autorstwa Chrisa Berensa

Obraz zatytułowany No Gods Nor Masters przedstawia Geralta, który wchodzi na polaną pełną potworów znanych z gier polskiego zespołu. W centrum unosi się zaś Ciri, ścigana przez Dziki Gon.

Dzieło ma wymiary 86 na 60 centymetrów. Poza kosztującym 20 tysięcy dolarów oryginałem w ofercie są reprodukcje w dwóch rozmiarach - 86 na 60 centymetrów i 50 na 35 centymetrów. Cena obu wynosi odpowiednio 250 dolarów i 125 dolarów (950 zł i 475 zł).

Zobacz też: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Kopie dostępne są w ograniczonym nakładzie, liczącym kilkadziesiąt sztuk. Wszystkie obrazy otrzymają certyfikat autentyczności, ale egzemplarze zamówione przed 16 września zostaną podpisane przez malarza.

Prace związane z Wiedźminem 3 to nie jedyne dzieła inspirowane grami w ofercie Cook and Becker. Galeria w katalogu ma także ilustracje między innymi z Mass Effect, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, God of War, Diablo i The Last of Us 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami