Fani Star Citizen narzekają na coraz niższą jakość gry

Błędy i brak atrakcji.

Miłośnicy Star Citizen nie są zadowoleni ze stanu gry i coraz częściej wyrażają swoje rozgoryczenie na oficjalnym forum dyskusyjnym. Jak argumentują, kosmiczny symulator - zamiast się rozwijać - jest w coraz bardziej opłakanym stanie.

W jednym z popularnych wątków fan zastanawia się, co stało się na przykład z zapowiedziami z października ubiegłego roku, w których twórcy mówili o „inicjatywie” dopracowania profesji kuriera, pirata czy łowcy nagród.

„Jestem szczerze zaskoczony, że później już nigdy więcej o tym nie wspomniano” - zastanawia się niejaki „CaptainKillgore”. „Prawda jest taka, że Star Citizen jest dzisiaj gorszym doświadczeniem niż wtedy, 10 października ubiegłego roku”.

A miało być tak pięknie

Jak wyjaśnia, obecnie w grze „jest więcej poważnych błędów niż kiedykolwiek”. Również działanie serwerów jest gorsze, tak samo jak profesje, które były już dostępne - choćby handlowanie i kosmiczne górnictwo.

W temacie nie brakuje podobnych wypowiedzi. „Handel jest na dobrą sprawę martwy od wersji 3.11 i powiedziano nam, żebyśmy siedzieli cicho i czekali na Quantum, co miało ukazać się w 2020 roku” - dodaje „Jack Axton”, mając na myśli aktualizację wprowadzającą „dynamiczny” wszechświat.

„Zaraz ktoś powie, że to alpha - rozumiemy. Chodzi o to, że ten wielki eksperyment pod nazwą Persistent Universe jest teraz obiektywnie mniej ciekawy niż kiedyś. Widzę tylko kosmetykę i sprzedaż statków, a nic w sferze treści, które zachęcałyby do rozgrywki” - dodaje „Ataxio”.

„Rogue Azuryn” zauważa, że jego zdaniem gra jest w lepszym stanie niż jeszcze kilka lat temu, a krytykujący i tak pominęli wiele błędów, które zostały naprawione, jak skrzynie z towarami zapadające się pod podłogę, przenikanie przez powierzchnię planet, czy mordujące graczy drabiny. Jak dodaje, takie są jednak naturalnym efektem ubocznym rozwoju produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami