Nietypowe połączenie Watch Dogs Legion i serialu "Dom z papieru"

Napad na bank w kooperacji.

Elementy popularnego serialu „Dom z papieru” od platformy Netflix pojawiły się Watch Dogs: Legion. Mowa o kooperacyjnej misji z napadem na bank, dostępnej za darmo na wszystkich platformach.

Scenariusz - zatytułowany „Paperless” - przejdziemy w trybie sieciowym produkcji, z dwójką znajomych. Choć rabujemy Bank Anglii, to twórcy idą z duchem czasu i nie wynosimy gotówki w torbach, lecz kradniemy kryptowalutę.

Z serialu „Dom z papieru” zapożyczono nie tylko tematykę misji, ale także charakterystyczne maski oraz czerwone kombinezony.

„Nie martwcie się, okradacie czarne charaktery: siły Klanu Kelly przejęły bank, w którym przechowują miliony w podrobionej walucie” - czytamy w opisie. „Zakradnij się do budynku, wyłącz firewall, pobierz kryptowalutę i ucieknij Tamizą”.

Za ukończenie scenariusza otrzymamy skórkę postaci. To kolejny crossover tego typu w Watch Dogs: Legion. Wcześniej w tym miesiącu do produkcji wprowadzono już treści związane z Assassin's Creed.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami