Car Mechanic Simulator 2021 - jak szybko zdobywać nowe poziomy i punkty doświadczenia

Sposób na szybkie zdobywanie doświadczenia.

Na tej stronie opisujemy, w jaki sposób zdobywamy punkty doświadczenia (PD) w Car Mechanic Simulator 2021, dzięki którym awansujemy na wyższe poziomy, co z kolei zapewni nam punkty umiejętności, które wykorzystujemy do ulepszenia zdolności mechanika.

Punkty doświadczenia zdobywamy przede wszystkim za:

  • wykonywanie zleceń (fabularnych i zwykłych),
  • wymontowanie i zamontowanie części w samochodzie (za każdą część otrzymujemy 1 PD),
  • badanie i diagnozę stanu samochodu, czyli ręczne sprawdzanie stanu podzespołów w aucie,
  • użycie narzędzi dodatkowych, czyli skanera i mierników (za każdą przebadaną część otrzymujemy 1 PD),
  • otwarcie skrzynki i wylosowanie karty z punktami doświadczenia - za m. in. wykonanie zleceń otrzymujemy wspomniane skrzynki, w której znajduje się pięć kart. Możemy każdorazowo wybrać dwie z nich. Jedną z nagród są punkty doświadczenia (bonus XP). Jeśli zatem wylosujemy odpowiednią kartę, możemy zdobyć od razu kilkaset PD.
108

Wydaje się, że jeden punkt doświadczenia za wykonanie danej czynności (np. wymontowanie części czy sprawdzenie miernikiem innej części) to niewiele, jednak zazwyczaj robimy kilka działań pod rząd, dlatego punkty doświadczenia wpadają seryjnie. Kiedy na przykład używamy skanera OBD, wówczas badamy kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt części - otrzymujemy wtedy łącznie ponad 10 PD, korzystając tylko z jednego urządzenia.

Jeśli zależy nam na bardzo szybkim przyroście PD, możemy skupić się tylko na zajęciach związanych ze zdobywaniem doświadczenia. Należy przyjąć nowe zlecenie zwykłe, najlepiej takie, w którym naprawimy nowszy samochód (rocznik powyżej 1990 r.). Następnie skupiamy się tylko na badaniu ręcznym części (tryb badania) i użyciu narzędzi dodatkowych (skaner OBD, miernik ciśnienia paliwa, elektroniczny, kompresji i zużycia bieżnika), po czym rezygnujemy z realizacji danego zlecenia, aby nie tracić czasu, i przechodzimy do kolejnego, powtarzając te same czynności.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - jak szybko zarabiać, zdobywać CR

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - jak rozwijać zdolności i ulepszać warsztat i garaż

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami