Kulisy dyktatury w Far Cry 6 - nowy zwiastun opowiada o fabule

Losy Antona Castillo.

Najnowszy trailer Far Cry 6 potwierdza, że główny przeciwnik w grze - Anton Castillo - nie należy do najprzyjemniejszych dyktatorów. Materiał opisuje między innymi krwawą drogę do władzy, jaką przeszła postać, w którą wciela się aktor Giancarlo Esposito.

Ten trafił podobno do więzienia już w wieku trzynastu lat, a przez następne piętnaście był zmuszany do pracy na plantacji tytoniu. Teraz brutalnie rozprawia się z opozycją, lecz do akcji już wkrótce wkroczą gracze, by pomóc rebelii i zmienić układ sił.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października. Gra zmierza na PC, PS4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

- Przemawia do mnie, ponieważ to koleś, który na pierwszym miejscu stawia miłość do rodziny, swojego społeczeństwa i kraju. To zgodne z tym, co widać we współczesnej polityce, co zdarzyło się w przeszłości - wyjaśniał w czerwcu Esposito, znany najlepiej z roli Gustavo Fringa z serialu „Breaking Bad”, mówiąc o Castillo.

- Zgadzam się, że w każdej osobie jest coś dobrego i złego - mówił chyba nie do końca poważnie Esposito, zaraz po wzmiance o Nicolae Ceaușescu i Adolfie Hitlerze. - Ale ten koleś, z pasji i oddania dla swojego narodu, pozwala [postaci gracza] zostać absolutnym bohaterem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami