Gameplay z Dying Light 2 prezentuje parkur i Miasto

Jest nawet linka z hakiem.

Deweloperzy z Techlandu pojawili się na konferencji Microsoftu na Gamescomie, by zaprezentować nowy materiał wideo z Dying Light 2 Stay Human. Pokazano pierwsze konkretne spojrzenie na rozgrywkę.

Otrzymujemy rzut oka na podstawowe systemy przemieszczania się po Mieście - jak nazywa się główna lokacja. Oglądamy między innymi parkur, tym razem także z użyciem linki z hakiem, ułatwiającej nawigację wśród wieżowców.

Do tego prezentacja przeróżnych lokacji. Twórcy zapewniają, że dla nowej gry przygotowali znacznie wyższe budynki, co przełoży się na nowe wyzwania dla graczy. Jeśli o porównaniach z poprzednią odsłoną mowa, zmiany obejmą także walkę - częściej rywalizować będziemy z ludźmi.

Dying Light 2 zadebiutuje 7 grudnia 2021 roku. Gra zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S, a także na poprzednią generację konsol. Akcja toczy się 20 lat po wybuchu epidemii, co oznacza spore modyfikacje wśród ocalałych, którzy mieli więcej czasu na dostosowanie się do postapokaliptycznej rzeczywistości.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami