Car Mechanic Simulator 2021 - poziomy trudności, tryb piaskownicy

Kariera mechanika i swobodna rozgrywka.

Celem Car Mechanic Simulator 2021 jest naprawa samochodów. Do swojego warsztatu sprowadzasz auta, które należy naprawić. W grze dostępnych jest kilka poziomów trudności, a także tryb piaskownicy.

Rozpoczynając nową grę, otrzymujesz wybór czterech opcji:

  • Łatwy,
  • Normalny,
  • Ekspert,
  • Tryb piaskownicy.

Pierwsze trzy (łatwy, normalny i ekspert) związane są trybem kariery. Podczas tego trybu otrzymujesz od swoich klientów różnorakie zlecenia, które należy wykonać. Jak łatwo się domyślić związane są przede wszystkim z naprawą samochodów, ale nie tylko. Podczas tej rozgrywki rozbudowujesz warsztat, otrzymujesz coraz trudniejsze - ale także bardziej opłacalne - zadania, a także otrzymujesz dostęp do nowych narzędzi i funkcji.

009

Poziom trudności związany jest z utrudnieniami rozgrywki. Łatwy przeznaczony jest dla początkujących graczy, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z Car Mechanic Simulator. Ten poziom trudności zapewni łatwiejsze zadania, więcej pieniędzy, a także liczne ułatwienia.

Ekspert przeznaczony jest dla wyjadaczy, którzy wcześniej mieli do czynienia z serią lub chcą sprawdzić się na wyższym poziomie trudności. Największym utrudnieniem jest brak podświetlenia części samochodowych i brak napisów na nich.

Normalny poziom trudności natomiast jest skierowany dla graczy szukających zbalansowanego wyzwania.

Ostatni opcją jest tryb piaskownicy, którzy odróżnia się od pierwszych trzech. Charakteryzuje się swobodną rozgrywką, podczas której nie musimy martwić się o zarabianie pieniędzy na zakup części, a nasz warsztat jest w pełni rozwinięty, dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich narzędzi, urządzeń, pomieszczeń i dodatkowych funkcji. Ten tryb przeznaczony jest dla osób, których niespecjalnie interesują wyzwania i wykonywanie zleceń, a stawiają na pierwszym miejscu na miłą i niewymagającą rozgrywkę.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - radio, muzyka: jak zmienić, wyłączyć

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami