Evil Dead: The Game opóźnione, by wprowadzić opcje dla jednego gracza

Gra na bazie "Martwego zła".

Evil Dead: The Game - produkcja oparta na serii filmów „Martwe zło” i serialu „Ash kontra martwe zło” - ukaże się dopiero w lutym przyszłego roku. Twórcy chcą doszlifować szczegóły i wprowadzić więcej treści przeznaczonych dla pojedynczego gracza.

Platformy docelowe pozostają bez zmian: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switch. Dotychczas zakładano debiut w ostatnim kwartale obecnego roku.

Tytuł opiera się na założeniach znanych między innymi z Dead by Daylight, a więc na asymetrycznej rywalizacji sieciowej. Grupa graczy wciela się w osoby starające się przetrwać w walce z silniejszym wrogiem, którym kieruje inny użytkownik.

„Ten dodatkowy czas pozwoli nam wprowadzić opcje dla pojedynczego gracza, co pozwoli cieszyć się rozgrywką w przypadku nieobecności naszych towarzyszów od kooperacji” - napisano na Twitterze.

Grę zapowiedziano w grudniu ubiegłego roku. Do dyspozycji twórcy oddadzą kilka postaci z kinowych i telewizyjnych pierwowzorów, a wśród nich Asha - głównego bohatera, któremu wizerunku i głosu użycza znany z oryginalnych produkcji Bruce Campbell.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami