Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jedno opóźnienie to za mało. Evil Dead: The Game ukaże się dopiero w maju

Sieciowy horror.

Evil Dead: The Game nie ukaże się w lutym, jak informowano w ubiegłym roku po ogłoszeniu opóźnienia gry w wakacje. Sieciowa produkcja zadebiutuje dopiero w maju.

„Kiedy postanowiliśmy stworzyć nową grę, która byłaby godna marki Evil Dead, wiedzieliśmy, że musi być naprawdę groovy [w dechę - przyp. red.]” - poinformowali twórcy. „By zaoferować najlepsze możliwe doświadczenie, przesunęliśmy premierę na 13 maja 2022 roku”.

„To opóźnienie da nam szansę na dopracowanie wszystkiego, co tego potrzebuje, żeby wasz wybuchowy kijek [boomstick - to określenie obrzyna z filmów Martwe Zło] był maksymalnie wypolerowany, załadowany i gotowy do rozwalania umarlaków”.

Warto dodać, że 13 maja to piątek. Oby nie okazał się dla gry pechowy.

Rozgrywka w Evil Dead: The Game opiera się na założeniach znanych między innymi z Dead by Daylight, a więc na asymetrycznej rywalizacji sieciowej. Grupa graczy wciela się w osoby starające się przetrwać w walce z silniejszym wrogiem, którym kieruje inny użytkownik.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze