W Red Dead Redemption 2 można teraz kupić dom. Mod wprowadza nową zawartość

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

  • Mod na PC pozwala kupić kilka mieszkań i udekorować je
  • Jest też możliwość stałego wynajęcia pokojów hotelowych
  • Funkcjonalność domów jest jeszcze ograniczona, ale ma być lepiej

Nowy mod do Red Dead Redemption 2 na PC pozwala kupować domy i dekorować je, a także na stałe zamieszkać w wybranym pokoju hotelowym w kilku miastach w wirtualnym świecie.

Dostępne do nabycia w różnych cenach posiadłości pojawiają się na mapie w formie specjalnej ikony. Do wyboru mieszkanie w okolicach Hertlands, Strawberry i Rhodes. Funkcja jest jednak dostępna dopiero w epilogu gry. Uwaga więc na spoilery w poniższym materiale prezentacyjnym - osobom, które nie dotarły do finału, radzimy nie oglądać poniższego filmu.

rdr_2
Przykład ulepszeń zewnętrznych

Autor moda Buyable Properties zadbał też o możliwość rozwoju domu i okolic - również za gotówkę. Możemy postawić chociażby stanowisko do przywiązywania konia czy kupić strzelnicę. Inne opcje to udekorowanie ścian zwierzęcymi trofeami i budowa pomieszczeń - łazienki, sypialni, jadalni czy salonu.

Funkcjonalność mieszkań jest na razie dość ograniczona - bohater może tylko spać i skorzystać ze znajdujących się tam przedmiotów - ale autor planuje rozwijać projekt, dodając między innymi szafkę na broń.

Drugą główną opcją moda jest możliwość kupna pokoju hotelowego na stałe. Jeśli podobają nam się okolice domów gościnnych w Valentine, Saint Denis, Rhodes lub Strawberry, możemy oszczędzić sobie konieczności uiszczania jednorazowych opłat za każdą wizytę.

Buyable Properties można pobrać z serwisu NexusMods. Zaznaczmy raz jeszcze, że narzędzie nie zadziała, jeśli nie jesteśmy w epilogu gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami