Śmigłowce trafią do Microsoft Flight Simulator w przyszłym roku?

Wyczekiwana nowość.

Choć dzięki tworzonym przez społeczność modom, w Microsoft Flight Simulator można pilotować śmigłowce, twórcy nie przygotowali oficjalnego wsparcia dla tego typu pojazdów. Być może zmieni się to jednak w 2022 roku.

Zgodnie z przeprowadzoną przez twórców ankietą, helikoptery to najbardziej wyczekiwana przez fanów gry nowość - deweloperzy podzielili się wynikami we wpisie na oficjalnej stronie. W tabeli z propozycjami graczy obok śmigłowców widnieje status „planowane”, a datę premiery wyznaczono na 2022 rok.

Nie przekazano żadnych dodatkowych informacji. Status „planowane” sugeruje, że nie rozpoczęły się jeszcze prace nad dodatkiem.

Na razie helikoptery tylko dzięki modom

Na stronie dowiadujemy się też, że 27 lipca do gry trafi Orbis Flying Eye Hospital, czyli specyficzny samolot transportowy, przerobiony na okulistyczny szpital, docierający do miejsc na całym świecie, w których dbanie o dobrą kondycję wzroku jest mocno utrudnione.

Twórcy są aktualnie skoncentrowani na konsolowej premierze Microsoft Flight Simulator - produkcja trafi na Xbox Series X/S właśnie 27 lipca. Równocześnie wersja PC doczeka się dużego wzrostu wydajności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami